Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen legjobb a...

Melyik egyetemen legjobb a védőnőképzés?

Figyelt kérdés
Van különbség a képzés minőségében? Melyik diplomát fogadják el a legszívesebben?

2012. jún. 14. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
nyilván a semmelweisest.
2012. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, h a SOTE a legkiválóbb, aztán Szeged, majd a DOTE, de nem nézik egyik helyen sem, ha dolgozni akarsz, h hol végeztél. (tuti, mert én most végeztem)
2012. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A munkáltatód nem fogja nézni, hogy melyik egyetemen végeztél. Örül ha lasszóval megfog, mert annyira nagy hiány van és egyre nagyobb lesz védőnőkből. Azt nem kell ecsetelnem, hogy miért hagyják el a pályát tömegével a védőnők.

Az a baj, hogy ezt a diplomát külföldön nem fogadják el, honosítani kell. Itthon pedig bruttó 108 ezer forint körül van a kezdő bér ami nem fog emelkedni. Ebből megélni, tartalékolni nem lehet. Óriási felelősség anyagi, erkölcsi elismerés nulla.

2012. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 védőnő válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz . Egyébként amikor én végeztem akkor még nem volt csak 3 helyen képzés, Budapest,Szeged,Miskolc . Én Szegedet választottam és nem bántam meg . Senki sem fogja megkérdezni tőled hol végeztél és milyen eredménnyel ! :)
2012. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!