Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELSŐS CORVINUSOSOK/BGF-esek!...

ELSŐS CORVINUSOSOK/BGF-esek! Mennyire sűrű az órarendetek? Hány órátok van egy héten, és mekkora szabadságot kaptok, hogy szabadon rendezzétek őket?

Figyelt kérdés
Mge lehet oldani, hogy mondjuk pénteken már ne kelljen bemennem?
2012. jún. 14. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
-.-" Mintha ez egytem függő lenne és nem szakfüggő... szerintem mind a nem tudom hány ezer elsősnek ugyan olyan az órarendje?
2012. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem a Corvinusos pénzügyes volt osztálytársam kiröhögött, hogy a BME-n pénteken is be kell menni, mert, hogy az milyen béna, és náluk nem is nagyon hirdetnek meg órákat péntekre, és akinek pénteken órája van, az hülye...Egyébként annyi szabadideje volt, hogy unalmában ősszel elkezdte a politológiát is mellette.
2012. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha jól értelmezem a kérdéset, akkor most vagy elsőéves a Corvinuson/BGF-en?


Végülis sikerült úgy megcsinálnod, hogy pénteken ne kelljen bejárnod?


Köszi, ha válaszolsz :)

2013. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, most vagyok elsőéves, és már a második félévet taposom :) Eddig egyszer sem kellett pénteken bemennem :)
2013. febr. 4. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:

De jó :)


Alig várom már a jövő évet :)

2013. febr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!