Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kötelezhetnek egy gimnáziumban...

Kötelezhetnek egy gimnáziumban testnevelés órán tornadressz viselésére?

Figyelt kérdés
Sérti-e a személyiségi jogokat (vagy bármilyet)? Benne van az intézmény házirendjében, viszont én nem oda jelentkeztem (összevonják az iskolákat, ezért másik épületbe fogunk járni és másik tanárt kapunk). Már most év végén mondták, hogy kelleni fog, viszont szerintem nem kötelezhetnek rá. Vagy mégis?
2012. jún. 20. 23:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kötelezhetnek rá, hiszen az a kötelező felszerelés! Nem értem a problémát.
2012. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az iskola dönti el, milyen tornafelszerelést kér.Kötelezhet rá.És valóban ez volt a tornafelszerelés mindenhol évtizedekig, akkor miért nem volt probléma?

A tornafelszerelésnél a praktikusságnak és az egységességnek kell dominálnia. Így lányoknak a legmegfelelőbb a tornadressz, fiúknak pedig fehér atlétatrikó és rövidnadrág. Azt sem értem, a fiúk felszerelésében az atlétát miért cserélték le pólóra sok helyen.

2012. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat.

(A praktikussághoz annyit fűznék hozzá, hogy azért annyira nem az; ma végigjártam a megyeszékhelyt, sehol sem lehet kapni már ekkora méretben, netről meg nem tudunk méregdrágán rendelni).

2012. jún. 25. 19:22
 14/14 anonim ***** válasza:

Neten sem olyan méregdrága, és akár 182-es, 188-as méretet is rendelhetsz a gyártótól. Mi is így tettünk.

F e s s . h u honlap, tornaruházat. Találsz ott egy e-mail címet és telefonszámot (nem kell regisztrálnod, az kereskedőknek szól).

Rendkívül kedves a hölgy, és a piros, fekete, kék színeken felül más színekben is legyártják.

Budapesten a Kecskeméti utcában van egy sportbolt a Kálvin tértől kb 150 méterre a bal oldalon, ott is kaphatsz akár 188-as méretig, igaz, itt csak pamut anyagból.

Sok sikert.

2012. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!