Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hívtak az Atalantából, hogy...

Hívtak az Atalantából, hogy mehetek beiratkozni szerdán fél 2re. Szerintetek ha holnap felhívom őket hogy nekem fél12 jobb lenne akkor áttesznek oda?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kívánság műsor, de próbáld meg.
2012. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fél 2-kor szervezik a beiratkozást nem hiszem, hogy neked tartanak külön egyet...
2012. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az egyik osztálytársam is oda megy és öt fél12 re hivták be.. nem magamtól találtam ki....
2012. jún. 24. 22:41
 4/5 anonim ***** válasza:

De az az ő időpontja, mert az iskolának így jó. Persze, szólj bele nyugodtan, intézkedj helyettük, aztán majd nagyokat nézel, ha azt mondják, hogy ha ennyire érdekel, akkor be sem kell menned..

Középiskolába mész ember, legyen már kicsit több eszed..

2012. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ez mióta középiskola ember..ne okoskodj ha ennyire tudod.. ez egy OKJ.. és kérdezni szabad ..valószínű átrendezem egy egész iskola menetrendjét mert megkérdem esetleg nem mehetnék e akkor..

és ki intézkedik, megkérdem , ha nem jó akkor megyek akkor amikor mondták..mekkora probléma úristen :D

2012. jún. 25. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!