Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapesti Kommunikációs...

A Budapesti Kommunikációs Főiskolán belül a kommunikáció és médiatudomány szak fizetős?

Figyelt kérdés
Tehát félévente kell e fizetni, vagy államilag támogatott?
2010. jún. 27. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugye nem idén felvételiztél? Van államilag támogatott, meg fizetős is.
2010. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem nem. :) Még 17 vagyok, de már gondolkodom.. :) nagyon tetszik a suli, csak kissé "kétértelmű.." pl az elektronikus sajtó szak.. vagy a nyomtatott sajtó szak fizetős, v nem? Segítenétek kicsit eligazodni? Köszi előre is. :)
2010. jún. 27. 18:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Szinte minden szakból indul államilag támogatott és "fizetős" is. Mindkettőre külön kell jelentkezni. Amúgy a "fizetősön" általában alacsonyabb a ponthatár, azért szokták azt is bejelölni (csak ugyebár, nem olcsó).


Amúgy a kommunikáció és médiatudomány szak helyett inkább próbálj valami kevésbé "büfészakot" választani, mert ezzel már 2 éve se lehetett munkát kapni, és azóta is évi 40ezret képeznek belőlük, szóval, ha nem akarsz végzés után krumplit sütni a Mekiben, akkor ezt hagyd a legutolsó helyre...

2010. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:O Akkor milyen szakot ajánlanál?? Csak hát.. engem a média érdekel.. :S De ahogy olvasgatom több helyen is.. a BKF kommunikáció szaka.. h is mondjam.. sz*r..
2010. jún. 27. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Miben merül ki az, hogy a média érdekel?
2010. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
60%

Ha ez érdekel, semmiképp ne hallgass ilyen - a válasza alapján - műveletlen, szűk látókörű emberkékre, akik lebüfészakoznak egy tudományágat!!!!! Minden tudomány hasznos és értékes. Az már egyénfüggő, h ki mennyire sajátítja el, ezalapján pedig hogy tud érvényesülni!!!!!

Sok sikert!!!

2010. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt senki nem szűk látókörű, csak tudod, kedves utolsó, a média az a szakma, ahová baromi kevés az érdeklődés. Ha a kérdező eddig nem irogatott, nem próbálta ki magát, mostmár késő elkezdeni. Én 12 éves koromban kezdtem írni, azóta több cikkemmel is értékes dolgokat nyertem, egy helyi lapban publikáltam. És idén mégsem kommunikáció szakra felvételizek, mert egy ilyen diplomával az ember lényegében kitörölheti...
2010. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti. :) Nagyon köszönöm a biztatást, de több helyen is utánanéztem.. és sajna tényleg kitörölhetem a hátsómat (ahogy az utolsó válaszoló írta) ezzel a diplomával.. Manapság mindenki újságíró, riporter szeretne lenni, csak hogy oda nem elég a tudás.. hanem vmilyen szinten azért ismerettség is kellene.

Köszönöm mindenkinek a válaszát. Azt hiszem új szakirány felé veszem az érdeklődésemet. :)

2010. jún. 28. 09:28
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ma is megérte felkelni. Elértük, hogy egy diplomás krumplisütővel kevesebb legyen :)


Minden továbbtanulónak így kellene csinálnia, azaz utánanézni az elhelyezkedési esélyeknek és nem pedig "hangzás" vagy barátok/barátnők alapján választani szakot.

2010. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:D Köszönöm kedves utolsó. :) Jobb előre gondolkodni, és minden hasznos infót összegyűjteni, mint hogy elmenjek egy olyan helyre, ahol nem szívesen lennék.
2010. jún. 28. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!