Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik viszonylag a legkönnyeb...

Melyik viszonylag a legkönnyebb diplomás, mérnöki szak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy könnyű és mérnöki. Ami könnyű diploma, azok a büfészakok, de azokból nem lehet úgy megélni mint egy mérnöki diplomával.
2012. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Iskolát nézz. A OE-n egy gépész mondjuk könnyebb, mint a BME-n. Egyébként a BME-n a vegyész a legkönnyebb mérnöki.
2012. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vegyész a legkönnyebb? Hát nem tudom...

Egyébként nem szak, hanem iskola függő. Az ország leggyengébb főiskoláján bármely mérnöki szak nevetve elvégezhető, míg a BME-n mindegyik elég húzós.

Egyébként meg kinek mi a könnyebb.

2012. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha legkönnyebbről beszélünk, akkor GDF, annak viszont az értéke is olyan. Én egy relative kis főiskolára járok mérnöki képzésre, de nem mondanám, hogy olyan nevetve meg lehet csinálni. Tény, hogy én jó jegyekre hajtok és lehet csinálni, de az azért barokkos túlzás, hogy nevetve, sőt... :) Az is hozzátartozik, hogy egy BME-vel lehet már egy 2-es diplomával találsz legalább annyi álláslehetőséget, mint egy kis fősuli 5-ösével, pont a neve miatt! Egy "jelentéktelen" fősuliról vitt 2-es diplomával még tán hülyének is néznek, pedig nem feltétlenül jelent az semmit.
2012. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!