Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kereskedelem és marketing...

Kereskedelem és marketing vagy gyógyszerész szak? Esetleg a 2 együtt?

Figyelt kérdés
Te melyiket választanád és mért? A 2 diploma megszerzésével milyen lehetőségeim lennének?

2012. jún. 29. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Gógyszerész, egyértelmű. A kereskedelem és marketing büfé szak
2012. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Kereskedelem marketing, így máris több esélyem van a gyógyszerészetire :D

Am. nyilvánvalóan a gyógyszerész, ha van hozzá tehetséged, és meg tudod csinálni az emelt bioszt és kémiát.

2012. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Együtt fölösleges a kettő, a gyógyszerészdiplomával önmagában könnyű elhelyezkedni, fölösleges mellé egy másik szak. Egy Phd viszont jól jöhet mellé. Más végzettség max akkor kell ha gyárigazgató leszel, de akkorra már tudni fogod milyen képzettség kell hozzá.
2012. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget!! :)

igazából gyógyszerkereskedelemmel, gyógyszerek reklámozásával szeretnék foglalkozni :)

2012. jún. 29. 19:03
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Pff. Minek kell azért lepontozni, mert szerintem a gyógyszerészeti sokkal jobb, és szerintem oda kéne mennie, ha már egyszer van elég esze hozzá, hogy felvegyék?
2012. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszerész diplomával ne gyógyszerreklámozással foglalkozz, a gyógyszerészek között megvetik az ilyeneket, mivel nem az emberek egészsége számít neki mint pl egy patikusnak hanem a profit, ami mint doktor (ugyanis jár a diploma mellé a 2 betű) elítélendő.
2012. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bensdorp ***** válasza:
100%
Egyszerre a kettőt semmiképp... Egyrészt orvosi egyetem mellé más nem fér be egy időben (több évfolyamtársam és ismerősöm is próbálta, és belebuktak), másrészt pedig teljesen felesleges, mivel gyógyszerészdiplomával minden további nélkül dolgozhatsz a gyógyszermarketing területén.
2012. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: nem én pontoztalak le :)

Utolsó: nem hinném,hogy többet keresne bármelyik gyógyszerésznél az,aki gyógyszerkereskedelemmel foglalkozik :)

2012. jún. 29. 19:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig így van :( a gyártók jobban megfizetik őket, mintha egy patikában kevernéd a gyógyszereket. A legtöbb cég többet fizet marketingre mint K+F-re.
2012. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!