Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az Ady Endre Gimnázium,...

Milyen az Ady Endre Gimnázium, Debrecen?

Figyelt kérdés
Minden infó jöhet a debreceni Ady Endre Gimiről. Milyenek a diákok, a tanárok, a környezet, jó-e oda járni vagy sem, stb. (bár én konkrétan kéttannyelvűre akarok menni, igazából most magára az iskolára lennék kíváncsi. de a kéttannyelvűről is jöget bármi)

2012. jún. 29. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyik volt általános iskolás osztálytársam jár oda, elmondása alapján a közösség kifejezetten jó, és a tanárok is normálisak.
2012. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én oda járok, bár emelt nyelvire, de nagyon jó! :D A kéttanosok kicsit elégedetlenek néha, a vizsgák kikészítik őket, főleg a matek húzós angolul, amiből vizsgáznak 10.-től. A közösséget összekovácsoltnak mondanám, nincsenek nagyon kitaszítások, mindenki egyedi. A tanárok is jó fejek, bár van 1-2 érdekes...
2012. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Attól függ, milyen tanárokat fogsz ki. Volt olyan tanár/óra, amikor legszívesebben a fejem vertem volna a falba. De a jó tanárokkal meg élvezhetőek az órák, és tanulni is lehet. Meg az iskolavezetésnek voltak/vannak érdekes elképzelései (késés, dök-nap, sportnap témában)

De majd meglátod te is. (A diák hozzáállásától is függ persze.)

egy hatosztályos

2012. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!