Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állatorvosira jelentkezők!...

Állatorvosira jelentkezők! Nektek hány pontotok lett? A fizetőst is bejelöltétek?

Figyelt kérdés
Először jelentkeztek, vagy már nem az az első alkalom, hogy próbáltok bekerülni? :)
2012. júl. 3. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
443 pontom lett, nem jelöltem csak az államit. Aggódom és reménykedem.
2012. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked biztos meglesz. :) Ha esetleg mégsem, más terv, vagy jövőre újra próbálod?
2012. júl. 12. 00:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már másodszor próbálom, de ha most sem megy, jövőre szerintem még egy kör belefér és akkor fizetőst is jelölök..

Neked hány pontod lett? Jelölted a fizetőst?

2012. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem sajna csak 385 :( valszeg még a fizetősre is kevés lesz, a kémia emeltet nagyon elszúrtam :( De jövőre sem adom fel!:)
2012. júl. 12. 12:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad feladni, én is rengeteg magamhoz hasonlót ismerek, aki másodszorra, harmadszorra került be, van olyan is aki ötödszörre és annál lelkesebben csinálják!

A fizetős ponthatárt meg nem lehet belőni, szerintem ha államira nem is, fizetősre jó lehet! :)

2012. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!