Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jótanácsok elsős gimnazistáknak?

Jótanácsok elsős gimnazistáknak?

Figyelt kérdés

Tudnátok adni pár tanácsot,hogy viselkedjek a gimnáziumban,hogy ne utáljanak a tanárok és a társaim? Nem vagyok egy nagymenő de nem is az az elbújós fajta. Elég szókimondó vagyok ès párszor összekaptam már idősebbekkel is. Egyébként jó tanuló vagyok,

A tanárokkal hogy viselkedjek? Nem szeretnék strébernek látszani,de azért lássák,hogy szorgalmasan tanulok.

A diákokkal? Nem tudom miért,de előszeretettel haverkodnak velem az iskola legrosszabbjai... Kerüljem őket?

És szerintetek bulizzak majd első évben? (Persze,nem ez a cigis piás buli hanem csak táncolni meg ismerkedni fogok)



2012. júl. 9. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanárkedvenc...
2012. júl. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ja és gimiben már nem lehet annyira nyalni mint általánosban szóval készülj :p
2012. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Add magad, és minden más is adni fogja magát. Úgy viselkedj, amilyen vagy. Nem kell erre felkészülni, én sem tettem.
2012. júl. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Cigis, piás bulik... A gimis bulik nem olyanok, mint egy egyetemen pl:D Legalábbis elvileg nem olyanok... Egyébként erre nem kell készülni, nem kell rágörcsölni. Én visszahúzódó vagyok első körben minden társaságban, de a gimi végére elég jó kapcsolatba kerültem a tanárokkal, osztálytársaimmal. Szerintem az a legjobb, ha nem törekedsz arra tudatosan,hogy hogyan viselkedj. Nem tudsz mkinek megfelelni, mert ha ezt szeretnéd akkor sokkal többen fognak cikizni, hogy nyalsz tanárnak, diáknak... Iskola legrosszabbjai... Nem tudom, milyen gimibe mész, de én szerintem a gimnázium nem egy fertő:D Ugyanolyan iskola mint az általános, nyilván mást tanulsz,ások az elvárások. A nagy változás majd az egyetem lesz...
2012. júl. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a dogákon és feleléskor jól teljesítesz, akkor az elég, nem kell folyton jelentkezni órán, mert azt a tanárok sem nagyon szeretik.

Amúgy nem hiszem, hogy most hirtelen jellemet fogsz tudni váltani.

2012. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jézusom fuj tudod ki fog nyalni a tanároknak... Én aztán nem . És jellemet sem szeretnék változtatni :D csak szeretném elérni,hogy lássák,hogy okos vagyok. Amúgy köszi a válaszokat :)
2012. júl. 10. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!