Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE/ Pázmány jog? Hol kötetle...

ELTE/ Pázmány jog? Hol kötetlenebb az órarend? Lehetőleg ottani hallgatók segítségét várom.

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki nekem esne, tudom, hogy millió ehhez hasonló kérdés van, és tudom, hogy a jog kemény, nem is a lábamat szeretném lógatni, nem ezért tettem fel a második kérdést.

Jelenleg egy két éves OKJ-t végzek, nem szeretném abbahagyni. Ha meg tudnám oldani, és felvesznek persze, akkor mellette szeretném elkezdeni a jogot. Az lenne a kérdésem, hogy az ELTE-n/Pázmányon van-e arra lehetőségem, hogy délutánra pakoljam az óráimat? Vagy kötött órarenddel kell számolnom?

Az értelmes válaszokat köszönöm előre is. :)



2012. júl. 9. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én levelezőre járok a Pázmányra, tehát lehet, hogy nem sokra mész azzal, amit írok. De én azért is jöttem ide, mert szombaton van az oktatás, és oda sem kötelező bejárni. Csak a gyakorlatok kötelezőek néhány tárgyból, az is csak egyszer egy félévben.

A nappalisokról csak annyit tudok, hogy többféle időpontra tudnak feljelentkezni, de van amikor hamar betelik egy időpont, illetve fogalmam sincs, mennyire vannak délután.

Órarendeket egyébként itt találsz:

[link] / Hallgatóinknak / Órarendek

2012. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, a Pázmány honlapján már néztem az órarendeket, ott úgy tűnt, hogy a kötelező tárgyak egy meghatározott időpontban vannak, hol délelőtt, hol később.:S

Azért köszönöm a segítséget.:)

2012. júl. 9. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Elte jogon előadások általában délelőtt vannak, de nem mind. A nagy részükre viszont felesleges bejárni, mert nem segítenek vizsgára készülésnél. A szemináriumok kötött időpontban vannak, azokat nem tudod megváltoztatni és nagyon különböző időpontokban, viszont némely tanszékeknél lehet átjelentkezni másik csoportba, ha pl. dolgozol, de okj-s tanfolyam miatt nem hiszem :/ alternatív/fakultatív tárgyakat te választasz
2012. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!