Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb orvosi...

Melyik a legjobb orvosi egyetem Magyarországon? A SOTE?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 13:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy az SZTE és a DE is megkapta ugyanazt a minősítést...
2012. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Pesti könnyebb,mint a pécsi ezt mindenki tudja.
2012. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
SZOTE!
2012. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Igazából akármelyik orvosin végzel, jó orvos leszel. Szakmailag szerintem sincs eltérés, a különbségek kiegyenlítődnek, pl egyik tárgy itt nehezebb, a másik meg ott. Nekem konkrétan egy vidéki orvosi nagyon nem jött be ( de le se írom a nevét, mert attól hogy nekem nem tetszett még jó egyetem), ott sem az oktatással volt baj, hanem a közösséggel. Most sotés vagyok, és nagyon tetszik, csomó program van, és jó a közösségi élet is. De szerintem emberfüggő, hogy ki hol érzi jól magát, van aki eleve utálja Pestet, meg az se mindegy hogy milyen messze laksz az egyetemtől:)
2012. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen mindenkinek!

Egyébként én mindenképpen Pestre akarok menni, csak kivácsni voltam a véleményekre.

2012. szept. 9. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!