Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A miskolci rendészetiben,...

A miskolci rendészetiben, hogy zajlik a tanítás, illetve mikor kapnak a tanulók pénzt?

Figyelt kérdés
Milyen órák vannak, a 6 félév alatt mennyi pénzt adnak, illetve hány hónap eltelte után?
2012. júl. 12. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Miskolci rendészetiben nem 6 félév van, hanem alapból 2 év, de mára már ez is lerövidült, úgyhogy most nem tudom mennyi pontosan.
2012. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na ne már!? Két év sem kell már a suli elvégzéséhez? Az nagyon jó lenne. Máris megyek én megnézem az official-on. Viszont a választ még mindig várom.
2012. júl. 12. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Tanítás órarendszerűen mint egy középsuliban. 45 perces órák, szünetekkel. Órarendtől függően van, hogy délután fél négyig van hogy hamarabb vége egy napnak. Az órák rendőrséggel kapcsolatosak közrend,jog, módszertan...

Az ösztöndíj havi 7 rugó körüli.

2012. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem, és akkor tényleg csak 2 év van?
2012. aug. 26. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elmúlt években sokféle képzés volt. De idén ugy tudom ismét visszatér a "régi" két éves képzés.
2012. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi ;)
2012. aug. 28. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!