Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz a kémia és a...

Mennyire nehéz a kémia és a biosz emelt szintű érettségi? Mennyit készültetek rá?

Figyelt kérdés
Én már most kezdek tőle félni.. Megvan az összes tananyag, elkezdtem átnézni őket, de nemtudom mennyire kéne megtanulni. A legeslegkisebb részleteket is kívülről tudjam? Vagy elég ha a feladatokat gyakorlom és nagyjából mindent tudok?

2012. júl. 14. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
kezdd el átvenni az első biosz/kémiakönyvtől az utolsóig. ha megvagy az elmélettel, akkor jöhetnek a korábbi feladatsorok. ha van munkafüzeted, akkor az elmélettel párhuzamosan csinálhatsz benne feladatokat is.
2012. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ami nagyon fontos szerintem: nézd meg a PONTOS követelményt (elvileg fent van az OH honlapján), és abból tanulj meg mindent. mert abban bizony vannak olyan dolgok, amiket én anno egy biosz könyvemben sem láttam... mivel az a hivatalos követelmény, mást nem kérdezhetnek, ha meg igen akkor lehet nekik mutogatni a papírt, hogy az adott dolgot nem lehetett volna számon kérni. én tavaly (2011.május) csináltam így emelt bioszt és 88% lett. hajrá neked is!
2012. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak a kémiától félek, a bioszt nagyon szeretem és tudom. Igen, előbb elmélet, aztán feladatok sorban, ellenőrizd le magad a követelményrendszer alapján, és ennyi amit tehetsz. Én még szoktam a Mindentudás Egyetemén nézni ilyen orvosis előadásokat, és persze Doktor House-t és Grace klinikát is nézek. Sok sikert ;)
2012. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jó tanács: tanulj rá, mint az állat

több osztálytársam is az orvosira akart menni ezekkel, 2 évet jártak faktra is, és külön órákra is, és így se fogják őket felvenni. ezek után azt mondták, jövőre újra próbálkoznak :D

ezek a lehető legnehezebb érettségik

2012. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Képességektől függ. Aki zseni, annak simán megy.
2012. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! azt csinálom amit írtatok, megtanulom az elméletet aztán hozzá a feladatsort, aztán ha majd mindennel végeztem érettségi feladatsorokat fogok gyakorolni. egyébként nem könyvekből tanulok, megvan az összes tananyag amiből nővérem előkészítőt tartott. az biztos jó, nem?
2012. júl. 14. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!