Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE - TTK, kémia, államilag...

SZTE - TTK, kémia, államilag finanszírozott szakról szeretnék ELTE - TTK, kémia, államilag finanszírozott szakra átmenni? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mik a feltételei illetve nagyon megköszönném, ha valaki ellátna információval esetleg hasznos linkekkel. (A google-ben folyamatosan keresem a hasznosnak tűnő oldalakat, úgyhogy nem vagyok lusta. =)

2012. júl. 14. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:
már legalább 20szor adtam választ különböző átjelentkezéses kérdésekre. NINCS EGYSÉGES TÖRVNY ERRE, HOGY HOGYAN LEHET ÁTJELENTKEZNI! az aktuális suli TO-ján kell érdeklődni. de nagy egyetemek (mint pl az ELTE) úgyis teljesíthetetlen igényeket fognak támasztani, mert nem kell nekik az ember. a legegyszerűbb újrafelvételizni és elfogadtatni a már meglévő tárgyaidat. én is ezt tettem.
2012. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!