Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megeri ugy osztálytalalkozora...

Megeri ugy osztálytalalkozora menni, ha nem nem volt jo veluk?

Figyelt kérdés

Hagyomány Magyarorszagon, hogy a ballagas utan x evvel/x evenkent osszegyulnek az osztalyok. Arra lennek kivancsi, hogy akiket kikozositettek regen, azokkal elofordult-e mar hogy elmentek es nagyon jol ereztek magukat, megbocsatottak a regi dolgokat?


(A tiz eves talalkozoban gondolkodom egyebkent, de a tobbi tapasztalat is ugyan ugy erdekel termeszetesen.)



2012. júl. 16. 16:11
1 2
 1/12 Antimod ***** válasza:
100%

Nemrég volt a tízéves, és az volt a tapasztalatom - ha nem is tűntek el teljesen a különbségek - jóval kevésbé voltak érezhetők.


Párom szintén több mint tíz év után ment általános iskolai osztálytalálkozóra, és ott ő volt a "sztár", mert volt munkája és párkapcsolata (elég szomorú, hogy itt tartunk, de ez van).

2012. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs különösebb értelme elmenni. Megkockáztathatod, hogy esetleg maguktól nekiállnak majd sajnálkozni, de ha nem így lesz, akkor csak vacakul fogod magad érezni.
2012. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszonom elso! Masodik: nem sajnalkozasra vagyom, hanem hogy normalisan viselkedjunk egymassal legalabb most. Igazabol az a kerdes, hogy lesz-e kutyabol szalonna? :)
2012. júl. 16. 16:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én most érettségiztem, a középiskolás osztálytalálkozóra majd tuti el fogok menni, azonban az általános iskolaira soha, volt már egy pár, de egyikre se mentem el, a 8 év alatt állandóan megaláztak, bántottak, nekem erre nincs szükségem, sokan mondták már, hogy próbáljam meg, hiszen sokat változik az ember az évek múltával, azonban ők nem..., szóval nem mentem el és nem is fogok
2012. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

10 év után valószínűleg már mindenkinek benőtt a feje lágya, és biztosan nem közösítenének ki.


Amúgy meg ha nem hiányoztak ők neked, vagy te nekik az elmúlt 10 évben, akkor minek elmenni? Mindenki elmondja, hogy kiből mi lett, megvacsoráztok, és mindenki megy haza. Nem nagy durranás.


Habár általában jó végighallgatni, hogy a legmenőbb fiúkból és a legjobb csajokból lett a legnagyobb munkanélküli lúzer!

2012. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
93%

Engem gimiben kiközösítettek. Ennek ellenére elmentem. Pedig már lett azóta egy kisfiam - épp 7 hetes volt. Én nem bántam meg, hogy elmentem. Mindenki mosolygott rám hátsó szándék nélkül.

Meséltem nekik, hogy mit sikerült elérnem az 5 év alatt. Tetszett nekik, hogy babázom :)

Pedig én magam szerintem semmit sem változtam, csak a dolgok körülöttem.

Szerintem megéri elmenni :)

2012. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zold kez!

Otodik: jol ertem, hogy rogton az otevesen ennyire jol erezted magad koztuk?

2012. júl. 16. 16:36
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsanat, hatodik.
2012. júl. 16. 16:36
 9/12 anonim válasza:

Igen, én is meglepődtem, hidd el :)

Biztos hamar benőtt a fejük lágya. Nem tudom. Egyébként tényleg rendesek voltak.

2012. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem menny el, főleg ha többre vitted mit gondolták.
2012. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!