Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megeri ugy osztálytalalkozora...

Megeri ugy osztálytalalkozora menni, ha nem nem volt jo veluk?

Figyelt kérdés

Hagyomány Magyarorszagon, hogy a ballagas utan x evvel/x evenkent osszegyulnek az osztalyok. Arra lennek kivancsi, hogy akiket kikozositettek regen, azokkal elofordult-e mar hogy elmentek es nagyon jol ereztek magukat, megbocsatottak a regi dolgokat?


(A tiz eves talalkozoban gondolkodom egyebkent, de a tobbi tapasztalat is ugyan ugy erdekel termeszetesen.)



2012. júl. 16. 16:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nincs bennem sertettseg igazabol, nem akarok visszavagni sok evvel ezelotti butasagokert. Csak nem tudom, megeri-e a kis kivancsiag a sok faradsagot. Ha ugyanugy nem talalnank a hangot, nyilvan nem.

Egyebkent se panaszkodast, se dicsekvest nem szeretnek hallgatni egy esten keresztul es felo, hogy mindket kategoriaban lesznek versenyzok. Ezert erdekel, hogy aki elment, megbanta-e?

2012. júl. 16. 20:07
 12/12 anonim válasza:

Elég régi kérdés,de nekünk idén lesz az első osztálytalálkozó érettségi után. Jelenleg azon kívül,hogy facebookon ismerőseim,senkivel nem tartom a kapcsolatot.Nem voltam rosszban senkivel,de jóban sem.A pénz és a bulik voltak a főszerepben,ami engem nem érdekelt.Soha nem hívtak sehova én meg nem vagyok az a típus aki ráakaszkodik másra.És ráadásul mindenki ismert mindenkit már az oviból vagy általánosból,csak nekem nem volt ott senki régim.

Így nem tudom mi legyen.

Azóta van egy 3 éves lányom és egy 1,5 éves fiam.Rajtam kívül csak 1 fiú lett az osztályból apa,a többiek meg élik a világukat.Tehát még ez a téma is ugrott.

Nyárig még meggondolom,hogy menjek-e vagy sem!

2013. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!