Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok ezekről a gimikről?

Mit gondoltok ezekről a gimikről?

Figyelt kérdés

-Leövey Klára gimnázium.(Bp)

-Petőfi Sándor gimnázium. (Vecsés)

-József Atilla gimnázium. (Monor)


Milyenek a tanárok, milyen a környezet és a közösség?



2012. júl. 17. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én A Leöveyben végeztem pár éve. A tanáraimat szerettem, az oktatás színvonala is rendben volt, a diákok is normálisak voltak (mostanság nem tudom, milyenek), még az épületet is szerettem :D Egyetlen rossz emlékem van onnan: egy gonosz takarítónő. :D

Az általános iskolám a Petőfi volt, de gimiben nem szívesen maradtam volna ott. Az ott végzett ismerőseim eredményei alapján viszont arra kell következtetnem, hogy ott is színvonalas oktatás folyik. De az is lehet, hogy csak ők tanultak nagyon szorgalmasan. :D

2012. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. júl. 18. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:

A Petőfi egy nagyon szar iskola és bár piszok jó érettségiket kaparnak össze, mindezt tudod hogy? Elvárják (!!!), hogy a tanárok konkrétan lediktálják nekik a feladatok megoldását, és sajnos ez meg is történik. Összeszedik ők a 85%os érettségiket, de agyilag nullák, nem tudnak semmi épkézláb tudást felmutatni. Kerüld el messziről... nem viccelek, barátaim ott tanulnak és nagyon szomorú látni, hogy míg én a Karinthyban (Pest, kéttan suli) vért izzadtam a 95%omért, ők röhögve megcsinálták ugyanezt, csak épp arról nincs fogalmuk, hogyan halt meg Radnóti... :) szomorú. De ez kiütközik állásinterjúknál és hullanak az egyetemről, nagy sz@r az a suli.


A leövey egész tűrhető.

2012. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit megkésve írok, de lehet, hogy valakinek még hasznos lesz a válaszom :)

én most járok Monorra a JAG-ba :) nagyon jó kis iskola :) a tanárok nagyon jófejek, a diákok is udvariasabbak, normálisabbak mint máshol (tisztelet a kivételnek sajnos... mi sem vagyunk tökéletesek, de azért amikor én először beléptem a suliba, eléggé meglepődtem..)

a tanárok mindent megtesznek azért, hogy összeszokjon az osztály... év elején rögtön egy kirándulással nyitunk :)

de azért persze tanulni is kell.. nem is akárhogy.. elég magasak a követelmények, de túlélhető :)

szóval mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

2013. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!