Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki nem ismeri véletlenül...

Valaki nem ismeri véletlenül a Zöld Kakas Líceum nevű iskolát? Jó iskola?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
kisegítő suli
2012. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
én tuti nem járnék ilyen nevű helyre. :-D
2012. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Szerintem ne hallgass az előző két válaszolóra!:)

Bár nem oda jártam,de szerintem nagyon jó iskola!

Lényeg az,hogy könnyen tudsz érettségit szerezni,mert minden alternatív gimiben ez egyszerűbb feladat!

Szerintem nyugodtan kezd el :) Nem fogod megbánni csak a hasznodra válthat,hogy nem egy erős vagy egy átlag erős gimiben végezted el a 4évet+érettségi!

Szerintem több alternatív iskola kéne.sőt csak ilyen gimik kellenének + egy két erősebb tényleg azoknak akik sznobok! Hidd el sokkal emberbarátibb egy ilyen közegben tanulni és a tehetséget is méltányolják!:)

2012. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hol?

Melyik városban?

2013. okt. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez milyen iskola?

Alapítványi?-

2013. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Első k***rva hülye, nem kisegítő suli.
2016. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Én oda járok, és nem kisegítő! -.-

Imádom, ha a honlapját nézted már, akkor tudod a bemutatkozásukat,ami igaz is.

Nem olcsó, de ha úgy érzed, hogy "különc" vagy, vagy csak szimplán meguntad az állami sulik elbaszott rendszerét, nyugodtan jelentkezz, gyere el a meghallgatásra és az első alkalommal, már tudod hogy szimpi-e vagy sem.

2017. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Olyan emberek járnak oda, aki nem tudott a normál oktatási rendszerbe beilleszkedni.

Szerintem ez lefedi a kisegítő fogalmát.

2017. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fedi le. A kisegítőbe a szellemi fogyatékosok járnak. Sok diák kiszorulhat a hagyományos oktatás kereteiből, akik nagyon is intelligensek!!!

A hagyományos iskolában elvárják, hogy 8-tól 4-ig 10 perces szünetekkel csendben ülj és figyelj, és ez a mai rohanó világban sok gyereknek nem megy, attól függetlenül, hogy okosak. Az oktatás még mindig 19. századi, közben meg már 21. században járunk, A csapból is az folyik, hogy ez így nem jó, de igazából nem csinál senki semmit. Erre nyílnak sorra az alternatív iskolák, amelyek a magatartászavaros gyerekek egyetlen lehetőségei. A baj csak az, hogy nem mindenkinek megfizethető.

2018. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
68%
Én nem ajánlom,ha csak nem vagy nagyon 'elzüllott'. Akinek van egy kis tartása az ne válassza ezt az iskolát.Vizsgák elott 2 héttel nekem kellett 3 tanárnak könyörögni,hogy adják már oda az anyagokat,de egyik sem írt vissza.Ha normális vagy,nagyon kifogsz tünni..Itt mindenki ku**anagy elánnal beszél arról milyen menő füvezni,hogy be**sztak és hogy a májusi program kiránduláson hogyan rugtak be és másztak rá a másikra.Nem vagyok én sem szent,de drága ehhez az iskola, havi szinten eleinte 20, majd 23ezret fizettem.Igényesebb egy esti gimi.Tudom nagyon menő,hogy lehet tegezni a tanárokat meg hülyéskedni, és épp, hogy átrugdosnak a tantárgyból, de nem egy szinvonalas dolog ami ott folyik.
2019. febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!