Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az idei őszi, és...

Szerintetek az idei őszi, és a 2013-as tavaszi érettségi könnyebb, vagy nehezebb lesz a mostaninál?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 11:46
 1/5 reptoid ***** válasza:
Is-is.
2012. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyíteni biztos nem fognak...
2012. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 reptoid ***** válasza:
Lehet, hogy nehezebb feladatokat készítenek az jövő évre, de ettől még nem feltétlen lesz nehezebb az érettségi. Hiszen minden egyes érettségire készítenek feladattípusonként is több darabot, és csak a legutolsó pillanatban rakjak őket össze. A fennmaradó belekerül egy feladatbankba, ahonnan később ugyanúgy véletlenszerűen húznak ki feladatokat. Szóval simán lehet, hogy az érettségiben egyszerre oldasz meg 2005-ös és 2013-as feladatokat is.
2012. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
kegyetlenül nehéz lesz. egyetlen pontot se lehet majd elérni rajta.
2012. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem tantárgyfüggő is. Idén volt olyan érettségi, ami az előző évekhez képest nehezebb volt, de volt olyan is, ami sokkal könnyebbnek tűnt. Én érettségiztem tavaly tavasszal is, és ősszel is, (biosz-kémia) tapasztalatom szerint a középszintűek tavasszal könnyebbek, az emeltek viszont ősszel. De lehet ez pont abban az egy évben volt így.
2012. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!