Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE - Természettudományi...

ELTE - Természettudományi Kar, Kémiáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Érdeklődni szeretnék.

2012. júl. 21. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
nehéz!szivatós
2012. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt bővebben ki tudnád fejteni? =) Netalántán oda jársz?
2012. júl. 21. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen sok kérdés van mostanában kémia szakokról. örülök, hogy egyre több embert érdekel ez a tudomány. de nem kötelező mindig csak a legnagyobb egyetemeket jelölni. a kisebbeknek is vannak előnyei. pl sokkal interaktívabbak az órák, bármikor közbekérdezhetsz ha valamit nem értettél, vagy éppen részletesebben érdekelne az a téma. a tanárok sokkal kedvesebbek, mert nem arra mennek, hogy gyorsan lemorzsolják a szak felét. persze az ELTE-s viszonyokat nem ismerem, de elég húzós dolgokat hallottam onnan.
2012. júl. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ELTE-ről én is csak hallomásból tudnék nyilatkozni, max annyit, hogy nehéz...


Én mondjuk a DE-n tanulok, a tanárok a kémia intézetben a legnormálisabbak. Akik nem kémikusok, azok nem annyira...


De amit el lehet mondani egyetemtől függetlenül:

Nehéz, nehéz, de megvan a maga szépsége, varázsa.

2012. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szegedre fogok járni. =)
2012. júl. 24. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!