Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik középiskolába tanítják...

Melyik középiskolába tanítják a legjobban a gépészetet, informatikát és az elktronika-elektrotechnikát?

Figyelt kérdés
persze magyarországon.

2012. júl. 21. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak nem mechatronika felé orientálódsz?
2012. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mégis merrefele mondjuk sulit? az ország másik végébe is elmész?
2012. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Budapest környékén
2012. júl. 23. 15:46
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom pontosan hogy hogy hivják azt ami én szeretnék majd lenni. Nagyon érdekelnek a robotok,számítógépek szóval én valami olyasmi akarok lenni aki megtervezi ezeket legyártja beprogramozza szóval mindent én akarok csinàlni rajtuk. Olyasmi mint ami Tony Stark volt.
2012. júl. 23. 16:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám (első válaszoló vagyok), hogy keress egy erős gimnáziumot, ahol jó a matek/fizika/informatika oktatás, onnan pedig felvételizz mechatronikai mérnök szakra, az konkrétan azzal foglalkozik amiket te is írtál. Nem szükséges már a középiskolában gépészetet meg elektronikát tanulnod, ráérsz az egyetem alatt is.
2012. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De én arra gondoltam hogy akkor sokkal jobban menne hamár elkezdeném középiskolában meg anyira érdekel hogy minnél hamarabb el akarok kezdeni vele foglalkozni.
2012. júl. 23. 22:59
 7/15 A kérdező kommentje:
Vagy ha már gimnázium akkor melyiket ajánlanád?
2012. júl. 23. 23:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Igazság szerint én nem ismerem az iskolákat, ezért nem tudok tanácsot adni sem, csak arra akartam kilyukadni hogy talán inkább próbálj meg egy gimnáziumot keresni, semmilyen hátrányt nem szenvedsz azokkal szemben, akik szakközépből érkeznek (ráadásul a pontszám is rendkívül magas). Nem mellesleg, ha időközben meggondolnád magad, gimnáziumból bármilyen mérnöki képzésre mehetsz, míg konkrétan ilyen képzésű szakközépből nem biztos.
2012. júl. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én nekem most az jutott eszembe hogy lehet hogy mégis csak gimnáziumba mennék mert lehet hogy aki gimnáziumból felvételizik egyetemre annak nagyobb esélye van arra hogy felveszik mint aki egy szakközépből menne vagy nincs különbség?
2012. júl. 23. 23:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Milyen tanuló vagy? Ha kitűnő vagy ahhoz közeli, akkor mindenképpen a gimnáziumot ajánlom, és igen szerintem onnan könnyebb bekerülni is.
2012. júl. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!