Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kit vettek fel az ELTE jogi...

Kit vettek fel az ELTE jogi karára? Mentek gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Igazából, ismerősöket keresek. Az ismeretségi körömből csak én jelentkeztem erre a szakra :(

2012. júl. 24. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A GT irreálisan is drága lesz, 22ezer FT... A HÖK szépen lenyúlja a pénzt... : )
2012. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Irány a gólyatábor majd összeszedsz új ismerősöket.
2012. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
engem felvettek:O és igen, gólyatábor jó alkalom ismerkedni:)
2012. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

engem is felvettek és elmegyek a gólyatáborba. Bár nem tudom, mire is számítsak...


Ti milyen ruhákat visztek? (főként lányokhoz szól a kérdés...:D)

2012. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem is felvettek! Én viszont nem megyek gólyatáborba. Egyrészt borzasztó drága, másrészt nem hiszem, hogy jól tudnám érezni magam. Az Ilyen féktelen bulizások nem az én világom. Ismerkedni később is lehet.
2012. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Üdv!


Ugyan nem ELTE,de joghallgatóként azt tudom mondani,hogy a tábor biztos hogy nagy élmény. Az ára egy picit tényleg magas,az viszont nem derül ki,hogy ezért mit kaptok cserébe. A hangulat egész nap jó, nekünk számos vetélkedő volt. Pl.: fiúk kirúzsozva és egy csajt úgy összepuszilgatni,akkor egy fiú mézzel leöntve rá kockacukor és a csajoknak le kellett enni. Vagy bírkózás,úgy egy pár liter étolajjal meglocsoltak. Öltözet: legyen kényelmes ruhád,fürdőruhád meg olyan is,amit nem sajnálsz, ha szakad,foltos,koszos,büdös,stb lesz. A főleg lányokhoz szól a kérdés írója fiú vagy lány? Csak mert a szerint adok tippet az öltözködéshez :D

2012. aug. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok :D
2012. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor egy stabil fürdőruha. Nálunk volt női birkózás,a csajok leöntve étolajjal. És hát villant ez-az....de egyénfüggő,hogy ki mennyire szégyenlős! ;)
2012. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!