Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógyszerész szakról át tudok...

Gyógyszerész szakról át tudok menni általános orvosira? Persze különbözeti vizsgákkal!

Figyelt kérdés
Sajnos csak oda vettek fel.

2012. júl. 25. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Újra kell felvételizned.
2012. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló jól mondja, újra kell felvételizned.
2012. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

én a fél karomat odaadnám, ha jövőre felvennének gytk-ra :D


nem akarlak lebeszélni az orvosiról, de ha belegondolsz, számos előnnyel jár, ha gyógyszerész leszel inkább :

-előbb végzel, hisz csak 5éves, és nincs szakorvosi képzés

-többet keresel, mint egy orvos

-marad időd a családodra, nem kell ügyelni (lehet, ez csak nálam fontos szempont, de sok orvost ismerek, akinek emiatt ment tönkre a családjuk)

-ezzel a diplomával több lehetőséged van: gyógyszergyár, gyógyszertár, gyógyszerkereskedelem, marketing, stb...

2012. júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Utolsónak teljesen igaza van. :) Én is odaadnám a fél karomat , ha jövőre felvesznek gyógyszerészetire. :)
2012. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Utolso elotti vagyok :)

Kedves utolso: hova keszulsz? :)

2012. júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Debrecen Gyógyszerész-tudományi Kar :)
2012. júl. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Így van, nincs átjárás. Csak FOK-ÁOK esetén - első 1 v. 2 évben lényegében ugyanazt tanulják.


"én a fél karomat odaadnám, ha jövőre felvennének gytk-ra :D " - jó olvasni ilyen lelkes diákokat. :) Én is így voltam, nem vettek fel elsőre és most fogok kezdeni.

Szóval ti is ill. a kedves kérdező is ne keseredjen el, érettségizzetek újra, használjátok ki ezt a plusz 1 évet hasznosan. :)

2012. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

3.vagyok (a kézlevágós xD)

kedves utolsó: őszintén gratulálok!!!! :)

ha pestre vettek fel, megírnád majd kérlek,hogy milyen a gólyatábor,a légkör,a csoporttárasak,a tanárok,a vizsgák,stb? :)

2012. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Köszi szépen.:) Drukkolok, hogy jövőre neked/nektek is összejöjjön! :) Nem Pestre megyek, hanem Debrecenbe.:)
2012. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én orvosira készültem, gyógyszerészetire vettek fel. Áldom az eget!
2012. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!