Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leendő SZTE-sek, be tudtok...

Leendő SZTE-sek, be tudtok regisztrálni a www.golyatabor.hu oldalon?

Figyelt kérdés
Nekem nem megy, belike-olom az összes fb oldalt, aztán rámegyek a továbbra, és nem csinál semmit.

2012. júl. 26. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én sem tudok regisztrálni. de állítólag hétvégére jó lesz:D
2012. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült... mondjuk nem elsőre, az biztos :)

Like-olás után ne a továbbra kattints, hanem fent a fejlécben arra a karra, amire mennél. Ha nem sikerül, akkor várj pár napot/órát.

Hova mennél?

Én BTK-s leszek :)

2012. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, utána én is már a karra mentem rá, de akkor sem engedte :( Én amúgy GTK-s leszek :) Azt amúgy te nem tudod, hogy hogy is lesz ez a gólyatábor? Külön karonként, vagy lesz egy olyan is, ahol mindenki ott lesz? Mert ha jól tudom, tavaly így volt.
2012. júl. 26. 20:20
 4/11 A kérdező kommentje:

Most meg már, ha rákattintok a karomra, ezt írja ki:

The page you were looking for doesn't exist.

You may have mistyped the address or the page may have moved.


Az oldal, amit kerestél nem létezik.

Lehet, hogy elgépelted a címet vagy az oldal máshova költözött.


Nem hiszem el :D

2012. júl. 26. 20:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyet nekem is kiadott, de ha bejelentkezel a facebookoddal, akkor elméletileg működnie kellene, és megjelennie a kari köszöntőnek.

Egyébként a BTK-s gólyatábornak van facebook oldala, lehet, hogy a GTK-nak is, keress rá :)

2012. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, és lesz összegyetemi gólyatábor is, ahol mindenki ott lehet, és ha a karira is mész, akkor az összegyetemi ingyenes, azt is a jelentkezésednél tudod majd kiválasztani, hogy mindkettőre mennél-e :)
2012. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem nem sikerül, a lájkos oldalról egyszerűen nem mozdul, pedig próbáltam Chrome-ban, Firefoxban, majd még IE-ben is...
2012. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem meg továbbra is azt írja ki, hogy nem létezik az oldal :D
2012. júl. 27. 00:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült, én beadtam a kérelmemet a facebook csoporthoz, majd ott írok ha nem lesz jó az oldal zárós határidőn belül. Én is BTK-s leszek és már alig várom mind a gólyatábort, mind a tanulmányokat! :)
2012. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem a FB nélküli regisztráció működik, de másik e-mail cím kell, mint a facebookos.
2012. júl. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!