Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha felvettek egy fősulira,...

Ha felvettek egy fősulira, mikor kell mennem beiratkozni oda és a kollégiumba?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy megy ez, de egy igazoló lap is kéne a sulitól,hogy tovább kapjam a családi pótlékot.
2012. júl. 26. 18:17
1 2
 1/17 reptoid ***** válasza:
100%
Türelem, minden kérdésedre választ fogsz kapni a valszeg jövőhéten érkező levelekből. Minden le lesz írva, minden papír beszerzésére lesz elég időd.
2012. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazoló lapot egyelőre nem fogsz kapni, általában a 2. tanulmányi héttől foglalkozik ezzel a TO. Akkor viszont ezren szoktak sorban állni csak ezért...
2012. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
pedig jó lenne már most az a lap, de akkor várok. köszönöm a válaszokat:)
2012. júl. 26. 18:28
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Először felvételizni kell a koleszba.
2012. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Most?

Nincs is hallgatói jogviszonyod.

Ki és mit igazoljon neked szeptemberig?

2012. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy fősulin már nem jár CSP...
2012. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a felsőoktatásban NEM jár családi. Csak olyat lehet, hogy leigazolod, hogy suliba jársz, és továbbra is pl. 3 gyerek után számolják az összeget, de csak 2 után jár. A különbözetet meg megkapjátok visszamenően. Ha rászorulsz, nézz utána a Bursa Hungarica szociális ösztöndíjnak, netről le lehet tölteni az igénylőlapot.


Amúgy jobb, ha a főszlin leleményes leszel és megtanulod, higy magadnak kell utánajárni a dolgoknak. Az infók benne lesznek az értesítőkben és a kari honlapokon is fennt szoktak lenni az ilyen dátumok. Ha az aktuális még nincs is, az előző évek időbeosztásait nem szokták levenni, hozzávetőlegesen az is jó.

2012. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
jó,hogy mindenki mást mond... a MÁK levelében az állt,hogy amennyiben felsőoktatásban folytatom a tanulmányaimat, kell egy papír,amivel igazolom hogy tanulok. olyasmit hallottam,hogy 20 éves korig jár a csp, szóval jó lenne még ha pár évig kapnám.
2012. júl. 26. 18:51
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem jár, én most fejeztem be az egyetemet, utána sem járt sajna...
2012. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20 éves korodig, ha középszinten tanulsz. Tudom, mert most fejeztem be a fősulit, két tesóm még tanul, és egyikünk se kapta. Az első egyetememet otthagytam, elment technikumba. Na, az középszint, akkor kaptam megint. Lehet itt háborogni, vagy utánaérdeklődni a dolgaidnak, esetleg elolvasni a kisbetűs részeket.
2012. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!