Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha felvettek egy fősulira,...

Ha felvettek egy fősulira, mikor kell mennem beiratkozni oda és a kollégiumba?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy megy ez, de egy igazoló lap is kéne a sulitól,hogy tovább kapjam a családi pótlékot.
2012. júl. 26. 18:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem volt kisbetűs rész.
2012. júl. 26. 18:59
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen nem fogod sokáig húzni, ha nem tanulod meg az információszerzés mikéntjét, 3 évet meg nem lehet kihúzni a gyakorival... Senki nem fog szólni meg figyelmeztetgetni. Aki meg nagyon "szerencsétlenke",azt meg egy idő után csak kinevetik, ez a büdös nagy igazság. Nem lehet hallomásokat készpénznek venni, utána kell olvasni a dolgoknak. Sokszor a google is elég.
2012. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak én sem megbántani, de az utolsónak nagyon igaza van.

Tudom, bele kell szokni, középsuliban ki van nyalva az ember ülepe, itt nem lesz.

Mi is magunknak találtunk rá a Bursára, de volt, hogy kari tanácsi jegyzőkönyveket, határozatokat olvastunk, amikor épp vitánk támadt az egyetemmel.

Résen kell lenni, és nem arra hagyatkozni hogy ez az amaz azt mondta. Te megnézted, és te tudod, mert te láttad. Az egyetemen csak erre alapozhatsz.

2012. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
átolvastuk most a levelet mégegyszer, félreértelmeztem, mert nem felsőoktatás van oda írva,hanem közoktatás. ezekszerint ha okj-s képzésre mennék, akkor kapnám?
2012. júl. 26. 19:34
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha közoktatásban nappali rendszerben zajlik, akkor igen kapnád.
2012. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, azt egyetlen egyetem vagy főiskola sem várja el tőled, hogy magadtól kitaláld, mikor van a beiratkozás, úgyhogy nyugi, meg fogod kapni levélben, hogy mikor hova kell menned és mit kell intézned.

Viszont, ahogy már előttem is írták, családi pótlékot nem kapsz, mert ez már nem közoktatás, hanem felsőoktatás.

Amúgy az okj-s szakokon sem mindenhol kapnál.

2012. júl. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm:)
2012. júl. 28. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!