Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ZEnetagozatos iskolába szeretn...

ZEnetagozatos iskolába szeretném járatni a gyerekemet. Melyik budapesti iskolában jó az ének-zene oktatás?

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

"ZEnetagozatos iskolába szeretném járatni a gyerekemet."


És Őt megkérdezted egyáltalán erről, hogy tetszik -e neki? Vagy Te már ezt eldöntötted?

2012. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szeret énekelni, jó a hallása is. Természetesen együtt döntöttünk a zenetagozat mellett..:)
2012. júl. 29. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves diákról lenne szó?
2012. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
6 éves, iskolakezdő.
2012. júl. 29. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Énekléshez szerintem jobb lenne egy magántanár, mert nincs órarendhez kötve és a saját tempójában haladhat. Szerintem még válasszatok hozzá valamilyen hangszert is. Én kísérőautomatikás billentyűsön játszok (ezt valamiért hazánkban szintetizátornak hívják, pedig az megint más hangszer), és egyszerűen imádom, annak ellenére, hogy az elején nem akartam menni. Utólag belegondolva egy hatalmas értéket kaptam, hogy a szüleim beírattak. Már azt fontolgatom, hogy valamilyen más hangszeren is megtanulok (pl. hegedű).


18/F

2012. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
óbudai Andor Ilona, művészeti, csodás ének-zene-hangszer oktatás van. www.andorilonaiskola.hu Sok sikert!
2012. nov. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!