Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A következő szakmák közül...

A következő szakmák közül melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

1.Cukrász

2.Virágkötő

3.Gyógymasszőr

4.Lakberendező

5.Kézápoló és műkörömépítő

6.Gyógyszertári asszisztens

Főként az első 3 érdekelne jobban ezek érdekelnének és nem tudom eldönteni hogy melyikre menjek...(érettségi után vagyok szakma nélkül és pénz nélkül így olyat kellene találnom ami nem fizetős.)

Aki tud segítsen!

Köszi!


2012. júl. 30. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első három közül a cukrászt választanám a helyedben, talán még azzal tudnál legjobban elhelyezkedni. Főleg ha érzéked is van hozzá.
2012. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Olyan 3,5-4 óra mire kész lett életem első tortája keresztlányom névnapjára készült,a virágokat is én csináltam,a krémben barack van azért sárga pöttyös.


[link]


De itthon halottak napjára már 3 éve én készítem a koszorúkat,de sajnos most arról nem tudok képet mutatni.


Leginkább párhuzamosan szeretnék a 2 szakmát csinálni ezek közül(1-et nappalin, 1et estin vagy esetleg levelezőn)de az a baj hogy nem igazán találok olyan iskolát amiben ezt a két szakmát tanítják és nincs nagyon mesze,meg persze térítésmentes is. :/

2012. júl. 30. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a tortákra szavazok:) Azzal még fusiban is jól kereshetsz.

Hol laksz?

2012. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Békés megye
2012. júl. 30. 15:24
 5/8 anonim ***** válasza:
én az utolsót választanám, ha ezekből kellene!
2012. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszertári asszisztens és a gyógymasszőr tetszik. De egyikből sem találtam ingyeset. A gyógymasszőrt majd mindenképp elakarom végezni. Virágkötőnek tanultam és én egyenese gyűlőltem (a gyakorlati tanár miatt). Szóval szerintem is cukrász és még mellé a virágkötő sem rossz.
2012. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsótól: megkérdezhetem hogy hol tanultál virágkötőnek?
2012. júl. 31. 09:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Szombathelyen.
2012. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!