Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeptember-Októberben szerezni...

Csibu99 kérdése:

Szeptember-Októberben szerezni akarok egy B-s jogsit. Jövőhéttől már mehetek vezetni, az autósiskolában 4 személygépkocsiból lehet választani. A következő kocsik közül ti melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

Renault Thalia

Toyota Yaris

Opel Astra Caravan

Honda City


2010. szept. 10. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Honda City
2010. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Yaris
2010. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia.mindig azt tartsd szem előtt,hogy majd a későbbiekben milyen területen akarsz majd autót vezetni. ha pl.csak városban akkor elég egy kisebb kocsi(renault,honda) de ha máshol akarsz akkor nyugodtan válaszd az opel karavánt,hisz tolatásnál nagyobb segítséget kapsz majd,hisz nagyobb autó.én is mindig a nagyobb autót választottam és tessék kamionos lettem:)
2010. szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Yaris vagy Astra. Az ne zavarjon, hogy kombi, még könnyebb kilátni belőle.
2010. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én a Yarist választanám, mert nő vagyok, és ha saját autóm lesz, az sem lesz annál nagyobb.:) Én Suzuki Swiften tanultam, nekem az is megfelelt.

Szerintem aszerint válassz, hogy milyen nagyságú autót fogsz vezetni a későbbiekben.

2010. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyik sem rossz szerintem. De ha muszáj választani, akkor inkább Yaris. Amúgy ha megteheted, inkább az oktató alapján válassz. Volt már, hogy egy kis piros szimpi autóban egy bunkó állat oktatott.
2010. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Yarist még nem vezettem, de a felépítése hasonló mint egy wagon r-nek, abból pedig borzalmas kilátni tolatásnál. Az opel astra az jó, a másik kettőt nem ismerem.
2010. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Milyen kocsit fogsz ezután vezetni?

Nekem annak idején nem volt pénzem külön saját autóra, így a családi Mercit használtam.

És mivel az nagy, ezért nagy tanulóautót kértem.

(VW Jetta)

2010. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Yaris túl nőies, ezért nekem Astra.

City és Thalia szedán, sokkal kevésbé érződik a faruk.

2010. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az emberi tényező fontosabb...

Amelyiknek szimpatikusabb, "jobb hírű" az oktatója.

2010. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!