Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudom, hogy mitévő legyek...

Apanacsi kérdése:

Nem tudom, hogy mitévő legyek Ugyanis most buktam sajnos 10. ben és pótvizsgáznom kell és én arra is gondoltam már, hogy elmegyek esetleg egy másik suliba Ha elmegyek egy másik suliba mindenhol különbözeti vizsgát kell csinálni?

Figyelt kérdés
Szerintetek maradjak ebben a jelenlegi suliban vagy váltsak?
2012. júl. 31. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen iskolába jársz most, és milyenbe szeretnél menni. Ha azért buktál meg, mert nem tanultál, akkor felesleges váltani. Mesélj, miért akarsz másik iskolába menni!
2012. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mindenképp meg kell csinálnod a pótvizsgát,majd csak utána válthatsz,ha gimnáziumba mész át(gimnáziumból) akkor nem kell különbözeti ha szakközépből szakközépbe akkor kell,ha gimiből szakközépbe akkor is.Csak akkor nem ha szakközépből olyan szakközépbe ami ugyan azt tanítjapl mezőgazdaságiból mezőgazdaságiba vagy kereskedelmiből kereskedelmibe stb...
2012. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Melyik

tantárgy ?

2018. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!