Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek hogy fessem magam...

Cze kérdése:

Szerintetek hogy fessem magam ha egyik szemem barna, másik kék (, sajnos genetikai hiba)?

Figyelt kérdés
-szombaton lesz az esküvőm
2012. júl. 24. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) Szerintem elég különleges tud lenni egy ilyen "hiba".. :) Szerintem egy földes, semleges színt válassz, mondjuk világos szürkét, vagy világosbarnát :) De ez függhet attól is hogy milyen színű a ruha (gondolom fehér, vagy fehéres, de akár lehet benne ugye valami más szinű, mondjuk a cipő, vagy a hajdísz, ha van persze :)) Vagy kérd ki egy sminkes tanácsát... Ha meg nagyon nem szereted a szemedet szerezz színes kontaktlencsét.. :) Remélem segíthettem :)
2012. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ah, nehogy eltakard kontaktlencsével. Mit nem adnák, ha nekem olyan lehetne! O.O Egyszer láttam ilyet és szerintem gyönyörű "hiba". Ne rejtsd el! :D Szerintem vagy a ruha színével megegyező legyen, vagy valami szürkés esetleg. :)
2012. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Huha! Ilyet még nem láttam! De Én sem rejtegetném Oo


23N

2012. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2012. júl. 24. 21:51
 5/7 anonim válasza:
De szerencsés vagy, ez nem hiba, hanem pozitív különlegesség!Imádtam egy lányt akinél ugyanez volt. Sajnos a sminkeléshez nem értek, én is csak a sminkest tudom ajánlani. 18/f
2012. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2012. júl. 24. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Heterokrómia a legtöbb embernek van, csak nem annyira, mint pl az, hogy az egyik szeme barna, a másik kék. :) Szerintem is nagyon szép tud lenni, ne takard el... Esetleg semleges színt kéne felvinni a szemedre, ami mind a kék, mind a barna szemre jó. Így tényleg nehezebb a smink egy kicsit, de ha egy sminkest megkérdezel, az lenne a legjobb. Sok boldogságot! :)
2012. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!