Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi évnyitóra ugye nem...

Egyetemi évnyitóra ugye nem kötelező menni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 19:09
1 2
 1/16 reptoid ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem. Minden évben csak az elsősöket tudják beetetni azzal, hogy menjenek el :D
2012. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező
2012. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Én tuti elmegyek, mert csak egyszer lesz első évnyitó, de szerintem sem kötelezhetnek felnőtt embereket arra, hogy elmenjenek. Nálunk már középsuliba sem volt kötelező.
2012. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És mit jelent az, hogy "valamennyi elsőéves hallgató fogadalmat tesz" ???
2012. júl. 31. 19:22
 5/16 reptoid ***** válasza:
54%
valami baromságot, ami csak akkor buli, mire hazaérsz, már el is felejted szerintem
2012. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Milyen szakra jársz? Egészségügyi szakokon orvos/fogorvos/gyógyszerész, de gondolom eü. főiskolákban is kötelező(!!) a gólyáknak az évnyitó ugyanis fogadalmat kell tenniük (kb. az orvosi eskü leegyszerűsített változata).
2012. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
mérnök szak :)
2012. júl. 31. 19:34
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívesen beszélek le senkit, mert aztán még a végén mindenhol kötelezővé teszik, de tök felesleges megjelenni... komolyan. :D A középiskolás évnyitók is dögunalmak voltak, hát még az egyetemi, ahol tízszer annyi hallgató van és még csak a nevedet sem tudják. Csak formaiság az egész, van ahol esetleg még kiosztanak egyben bizonyos okleveleket, vagy elmondják hogy hú de jó, milyen jól szerepelt tavaly a kosárlabda csapat, gratulálunk nekik. Aztán tessék tanulni, nem kell mindent a vizsgaidőszakra hagyni és ennyi, viszlát.
2012. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 reptoid ***** válasza:
100%

19:33


És ha nem megy el, akkor levonnak 2 kreditet tőle, vagy mi a szösz? Nem hinném, hogy az összes megjelentről katalógust vezetnének egyből.


Persze ha tényleg van valami kontroll, akkor mondd el léci.

2012. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

+valamennyi elsőéves hallgató fogadalmat tesz" ?"


Egy szöveget mond valaki amit mindenki ismétel.

Fogadom, hogy xy iskola becsületes tanulója leszek. Iskola hírnevét megbecsülöm meg ilyenek.

Szerintem menny el. Nem olyan vészes, és tényleg jó esetben csak egyszer van az életedben.

2012. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!