Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehet átjelentkezni...

Hogyan lehet átjelentkezni még szeptember előtt egy másik egyetemre?

Figyelt kérdés
A miskolcira vettek fel, de közben meggondoltam magam és a debrecenire szeretnék járni.

2012. aug. 2. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy jövőre újra kell felvételizned.
2012. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

"A miskolcira vettek fel, de közben meggondoltam magam és a debrecenire szeretnék járni."


- Jajj, egyem meg a kicsi szíved, majd biztosan boldogan átvesznek, hiszen olyan egyszerű az... mert hát az ember néha meggondolja magát.


Tisztázzunk valamit:

1. Ha nem iratkozol most be, olyan, mintha fel sem vettek volna.

2. Ha már egyszer beiratkoztál, nem fognak átvenni szeptember előtt.

3. Az átjelentkezés két egyetem közt ritkán lehetséges, akkor is nehezen, de nem beiratkozás előtt, hanem legfeljebb jó tanulmányi űtlag alapján.


Ha az ember vért izzadott az érettségin, hogy aztán szívroham kerülgesse este nyolckor a ponthatárok kihírdetésekor, komolyan azt gondolod, hogy majd csupán egy papírral bárhova felvesznek majd?

2012. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Igaza van az előző válaszolónak. Ezzel lehet,hogy valaki elől elvetted a lehetőségét, közhellyel szólva az álmát. Nem gondolkozol? És te felnőtt vagy, és egyetemista akarsz lenni, amikor a felelősség szó idegen számodra? Örülj,hogy nem küldelek el nagyon csúnyán valami nagyon ocsmány helyre,ezen nagyon fel tudom húzni magam, és az a baj,hogy sok az ilyen tahó kérdés, meg az ilyen ostoba ember mint te... bár ne is jelentkeztél volna...


Annyit hadd kérdezzek:


EZ MIÉRT CSAK MOST JUT ESZEDBE, A PONTHATÁROK KIHIRDEDÉSE UTÁN 9 NAPPAL?????

2012. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy bírom, hogy az ilyenek mástól veszik el a helyet! ... Ha nem iratkozol be, akkor nem leszel hallgató, tehát újra kell felvételizni. Miskolcon átjárás meg csak évente van, szval így egy évet le kell ahhoz nyomnod ott h átvegyenek debrecenbe. És függ az átlagtól is mivel minden egyetem szabályozza h mi a minimum féléves átlag és kredit aminek megkell lennie. (Pl én eltére jelentkeztem át anno, 4.6os átlag kellett hozzá)... Nem úgy van az h egyet gondolsz és ugrálgatsz összevissza :/ Volt időd sztem h eldöntsd mit szeretnél csinálni és hol.
2012. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már a mástól veszik el a helyet szöveget...Akit nem vettek fel, nem érte el a kötelezően előírt ponthatárt és ennyi. Semmi mástól veszem el a helyet dolog nem történt, egyszerűen a bemeneti követelményeket nem teljesítette. Tanult volna jobban! Ennyi
2015. aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!