Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki le tudná írni nekem...

Valaki le tudná írni nekem hogy 8. -ba hány tantárgy van?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 03:22
 1/4 A kérdező kommentje:
pontosabban még hogy milyen kiegészítők mint pl : festék vagy valami
2012. aug. 3. 03:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most végeztem el a 8-at és nekem minden nap 6 órám volt kivéve szerdán mert akkor 8. Tehát ha jól számolom akkor kb egy héten olyan 32 órám. De ez sulinként változik mert én nekem azért volt annyi órám mert Emelt angolos voltam(minden nap egy angol óra) keg Emelt matekos és nekem az + egy matekvolt szerdán 7ől 8 ig.
2012. aug. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanazok a tantárgyak vannak,mint hetedikbe.Csak kicsit több órátok.(Nekünk 7 óra volt a legtöbb)
2012. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja és felszerelésből is kb. ugyanazok (festék,tempera,ragasztó,szinespapír,vonalzó)kellenek...Vagyis nem emlékszem bármilyen különösebb cuccra,ami kellett volna.(pedig most ballagtam nyolcadikból :D )

előző voltam

2012. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!