Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan történik pontosan a...

Hogyan történik pontosan a tárgyfelvétel?

Figyelt kérdés
Én szeretek agyalni rajta, gondolkodni, hogy mi hogy lenne jó ... Ugye egy megadott időponttól fel tudok iratkozni, hogy mikor akarok menni az előadásra stb. De azt már előtte fogom látni, hogy melyik tárgyat mikor hírdetik meg? Vagy csak onnantól, mikor fel tudok rá iratkozni?
2012. aug. 4. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván látod előre, hiszen az alapján fogod felvenni.

Sőt nem is szeretjük, ha valaki akkor áll neki ámuldozni, és gondolkodni, hogy jajj de jó mit hogyan kellene :D Persze nyilván nem egy helyen vagytok, de sok ilyen van én a levlistáról látom. (Tárgyfelvételkor pörög a levlista, hogy sziasztok sikerült belépni mit kinél vegyek fel. Bazki... )

Ezt előre érdemes megtervezni. Én annyira megterveztem, hogy csináltam egy papírt, rajta a kurzuskódok, mindegyik mellett egy checkbox (négyzet pipálós) és amit felvettem pipa. Nem mindig tudtam sorban menni mert néha 1-et 1-et nem nyitott meg akkor mentem tovább. Ha megvolt léptem is ki. Minek foglaljam a helyet, és álmélkodjak :D

2012. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Neptunod van?
2012. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Vagy Plútód?
2012. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem csak annyit szerettem volna tudni, hogy előtte fogom e látni a tárgyakat és egy tervet készíteni, mi hogyan lenne jó. Köszi!
2012. aug. 4. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezért kérdeztem, hogy neptun rendszer van nálatok?
2012. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

elsős leszel?

nálunk az első tárgyfelvételnél úgy volt, az instruktorok kis csoportokkal vonultak be egy-egy infós terembe, mindenki megkapta a kis cuki netunkódját (aki nem tudott eljönni, megírtuk neki smsben) beléptünk és az instruktorok elmondták, mit hogyan, de akkor szembesültünk mindennel, negyed-fél óra alatt felvettünk mindent. végül elég szar órarendem lett. :D mivel voltak előttünk is csoportok, akik lenyúltak jobb időpontokat. a többi órarendem már jobb lett. de minden suliban máshogy van.

2012. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
GTR van de hogy az neptun e vagy nem azt nem tudom
2012. aug. 4. 22:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Az más, de ha belépsz nincs olyan hogy tárgyak-tárgyfelvétel. Elvileg ott megtudnád nézni a tárgyakhoz az órát. De ez még nagyon korai, talán 2-3 hét múlva néz oda.
2012. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!