Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kollégiumi felvételnél számít...

Kollégiumi felvételnél számít a távolság, de hogyan mérik azt pontosan?

Figyelt kérdés
Oké most kicsit hülyén hangzik, de a kolitól én 101km-re lakok. Gondolom, hogy nem a lakásunk távolságát mérik a kolihoz... Hanem a települést a településhez. Viszon ahhoz, hogy eljussak a koliba Vonattal kell utaznom vagy 2.5 órát +2x kell átszállnom. Akkor melyik a mérvadó? A távolság, vagy az az idő amennyit nap mint nap utaznom kellene?

2012. aug. 4. 22:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Számíthat. De akkor sokminden változik, ő lesz az eltartód az ő nyugdíjából éltek. És ez csalás is :)

De korai még ezen rágódnod szerintem.

2012. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Most nézem, ha el is költöznék akkor még közelebb kerülnék a sulihoz, mert bár a vonattal távolabb lenne, de a busszal pont, hogy közelebb.
2012. aug. 5. 00:38
 13/13 anonim ***** válasza:
én simán a busz km-ét adtam meg (szombathely-veszprém). úgyis kellett buszjegyet is mellékelnem, ha jól emlékszem.
2012. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!