Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz a Pázmány? Felvettek a...

Gáz a Pázmány? Felvettek a PPKE JÁKra és elég sok ismerősömtől hallottam, hogy nem túl nagy dicsőség ha az embert ide veszik fel, merthogy elég új az egyetem stbstb. más is gondolja ezt így?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 23:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Ne törődj senkivel.
2012. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
engem nem érdekel, örülök, hogy felvettek, csak nekem ez új. mármint hogy a pázmányt gáznak tartják..
2012. aug. 5. 23:48
 3/27 anonim ***** válasza:
37%

úr Isten... te nem is vagy ember, hogy oda jelentkeztél.


Már miért lenne gáz. Nem mindenki teheti meg, hogy első osztályú felsőoktatási intézménybe járjon. Egyébként azok szokták mondani, hogy szar akiket még a szar helyre se vesznek fel, vagy felvették egy jobb hely fizetős szakára de onnan ki fog peregni. Ne törődj a véleményekkel, ha a szakmádon belül jól teljesítesz lesz munkád. Sok siekrt !

2012. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem egyáltalán nem gáz, engem is oda vettek fel. :D
2012. aug. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
11%
Ultragáz, szégyellheted magad!
2012. aug. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
3%
A Pázmány tényleg nem nagy szám, mellesleg jogászokból Dunát lehet rekeszteni, de ha egyszer lediplomázol, a kutyát se fogja érdekelni, hogy a Pázmányon vagy mondjuk a klasszisokkal jobb Eltén végeztél-e.
2012. aug. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem gáz, bár lehet kicsit nehezebb lesz munkát találni vele, de mondjuk alapvetően már mindennel nehéz itthon lassan munkát találni, egyetemtől függetlenül.


Hajrá, sokkal nagyobb "gáz" lenne érettségivel koldulni menni az utcára mondjuk főleg, hogy ha mondjuk nem is sikerült rosszul.

2012. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%

Nem gáz.

Én most kezdem az egyetemet, ergo érettségim van. Előzőnek mondom, hogy soha az életben nem koldultam, mindig jól fizető, kényelmes irodai állásom volt, és van most is. Mindig magamtól váltottam, és három hónapon belül volt új állásom. Nem biztos, hogy érettségivel béna és szerencsétlen az ember. Aki az, az diplomával sem lesz sokkal sikeresebb. Legfeljebb ha nagyon trendi diplomája van.

2012. aug. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

"Nem biztos, hogy érettségivel béna és szerencsétlen az ember"


Ezt egy szóval sem mondtam, pusztán egy lehetőséget vázoltam fel.

2012. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%

A Pázmány jó egyetem, és a Pázmányos jogászok rengeteg helyen ott vannak, jó színvonalú a képzés. Nagyon sok tanár tanít mindkét egyetemen.


Persze az ELTE jóval öregebb, nagyobb hagyományokkal rendelkezik meg minden egyéb, de ha megszereted majd amit csinálsz és tanulsz is, akkor teljesen mindegy hogy hol végeztél.

2012. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!