Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz a Pázmány? Felvettek a...

Gáz a Pázmány? Felvettek a PPKE JÁKra és elég sok ismerősömtől hallottam, hogy nem túl nagy dicsőség ha az embert ide veszik fel, merthogy elég új az egyetem stbstb. más is gondolja ezt így?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 23:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
56%
Azt mondom, majd, ha elkezdődik az év meglátod milyen, ne törődj senkivel, nálam is jelentkezésnél mindenki corvinust meg eltét dicsőítette politológiából mégis a pázmányra mentem és lám a pázmányon volt a legmagasabb a költséges ponthatár megelőzve a 2 "legjobb" Corvinust és ELTÉt, szerintem ez nem véletlen... Aki volt Pázmányon, beszélt hallgatókkal, az tudja, hogy jó egyetem!
2012. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
70%
Szerintem meg sürgősen töröljed a kérdésedet mert örülnöd kellene hogy felvettek, nem pedig itt pánikolnod...gyak kérdéseken úristen. Egy egyetem mindig is EGYETEM marad!! A Pázmánynak pedig mindig is neve volt,érdekes módon engem is felvettek és akiknek mondom gratulálnak hozzá és színvonalas iskolának tartják úgy mint a corvinust,eltét,szegedi t egyetemet...
2012. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Az ELTE mellett eltörpül.
2012. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
43%
nemhogy gáz:d egyenesen illegális
2012. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Annyira szeretem, hogy itt kardoskodtok egy-egy egyetem mellett. Elárulom, hogy világ-, de még európai viszonylatban sincs különbség a kettő között - egyik sem szerepel a legjobb egyetemek között. Az ELTE és az SZTE természettudományi kar benne van a legjobb 700-ban, a többi nincs. Talán még a CEU, de az csak mesterképzés.

Magyarországon megy a nagy liberális hőzöngés, hogy Corvinus így, ELTE jog úgy, a többi meg milyen pocsék... Nos, a fent említett kettő kar kivételével az összes pocsék.

2012. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ez a 700 melyik listán van?

Mert azért az ELTE (és a BME) a legjobb egyetemek 500-as listáján bent van a 400. hely körül, ha jól rémlik.

De utána kéne ennek pontosan néznem.

2012. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Tessék, 2010-es eredmény: [link]


Illetve itt a 2012-es:

[link]


Viszont tévedtem, nem a BME van (már?) ott az ELTE mellett, hanem az SZTE.

2012. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!