Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem és órarendtervezés!...

Egyetem és órarendtervezés! Ezekre van lehetőség?

Figyelt kérdés

Hallottam illetve olvastam, hogy megvannak hogy milyen tanórákat kell felvenni melyik félévbe stb...de akkor ez teljesen rugalmas?tehát van lehetőség olyanra,hogy hétfői vagy pénteki nap egy órát se veszek fel, és akkor tovább lehetek otthon?valamint a többi napon teljesen rugalmasan osztom be?tehát ha csak 11kor akarok először órára menni erre van lehetőségem?

bocsánat, ha nagyon hülyeség amiket kérdezek, idén még nem leszek egyetemista csak jövőre, szóval elkésve nem vagyok :)

előre is köszi mindent :)és ezekkel kapcsolatban minden hasznos infó érdekel! valamint műszaki szakra fogok jelentkezni a BME-re vagy a Széchenyire :)



2012. aug. 6. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Sok helyen ez tényleg úgy megy, hogy megvannak az órák és azt felszel fel amit akarsz. (Persze az előfeltételeket figyelembe véve.)


De annyira azért nem kívánságműsor, mert te tök jól kigondolhatod, hogy mit akarsz, nem feltétlenül férsz is be oda.

2012. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A megadott lehetőségeken belül variálhatsz. Ha beférsz az órákra és szerencsés vagy, tök jó órarended lehet.
2012. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy ez előzőek leírták: ha pl. kisebb szakon tanulsz, és van egy olyan kötelező gyakorlat, amiből kettőt hirdetnek meg, az egyiket csüt. reggel 8-tól, a másikat meg pl. 9-től, akkor ezek közül lehet választani.

Szóval túl nagy szabadságod nem lesz. Általánosságban én úgy tapasztaltam, hogy főleg első évben van szinte minden nap 8-tól óra, hiszen akkor vagytok a legtöbben is.

2012. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy elmondták az előttem szólók, bizonyos keretek között tudsz választani. Tehát ha egy adott óra 2 időpontban fel van tüntetve, akkor a kettő közül választhatsz. (már ha nem voltak tőled gyorsabb emberek és kiválasztották azt az órát)
2012. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és lehet, hogy jövőre találkozunk én is akkor érettségizek és talán ha felvesznek akkor a BME-re megyek bár még nem biztos, hogy oda is beadom a jelentkezést
2012. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, és esetleg milyen szakon van esélyünk találkozni?
2012. aug. 7. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!