Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiíratkozom az Egyetemről...

Kiíratkozom az Egyetemről (Debreceni Egyetem), és van 9000 Ft be nem fizetett tartozásom a NEPTUNBAN. Mi történik, ha nem fizetem be?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Végrehajtás.
2012. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 reptoid ***** válasza:
70%
Jobb helyeken szemet hunynak az ilyesmi felett, hogy a DE-n mi a helyzet konkrétan, azt nem tudom.
2012. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Mi történne, felszólítanak és ki kell fizetned. Azért az nem egy nagy összeg, inkább most mint pár hónap múlva a dupláját kérjék.
2012. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Rád küldik a TEK-et és a szart is kiverik belőled!
2012. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
nekem is van egy havi kolesz díjam, már 3 éve. semmi se történt. nem is fogom befizetni, ezt megmondtam a koli irodának is, mert az utolsó hónapban 1 napot voltam a koleszba, azt mégis kifizettem és még az azutáni havit is ki akarták.
2012. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 reptoid ***** válasza:
70%
A bme-n kiszámlázzák, de hogy utána befizeted vagy sem, azt leszarják magasról.
2012. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!