Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha kiiratkozom egy egyetemről,...

Ha kiiratkozom egy egyetemről, utána később még folytathatom a tanulmányaimat, ott ahol abba hagytam? Vagy az egész törlődik?

Figyelt kérdés
Kerestem a jogtárban erre vonatkozó törvényt, de nem találtam. Ti mit tudtok erről? Vagy ez iskolafüggő lenne?
2010. febr. 4. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem egyetemfüggő. Ha most nem szeretnéd folytatni a tanulmányaidat, akkor kérj passzív félévet. Szerinted olyan létezik, hogy pl. felmondasz egy munkahelyen és utána meggondolod magad??? Ilyen sehol nincs az életben.
2010. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dehogyis nem van. Már nem egy ilyen esetről hallottam. Csak azért kérdeztem meg. Meg tévében is volt, hogy egy bácsika befejezhette tanulmányait évekkel később.
2010. febr. 4. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy passziváltatod magad (max 2 félévet lehet 1huzamban) és aztán folytatod (persze ha államis vagy, akkor -3 ingyenes félév elúszott) vagy megszünteted a hallgatói jogviszonyod és évekkel később jelentkezel újból, elismerteted a tárgyaid és folytatod ott, ahol abbahagytad.
2010. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(Az államilag támogatott 12 félévbe NEM számít bele a passzív félév!)
2010. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!