Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnázium 1. osztályába...

Gimnázium 1. osztályába milyen tantárgyhoz vegyek spirálfüzetet, és milyen tantárgyhoz vegyek sima vonalas füzetet? (A4est)

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én a nyelvtanhoz és földrajzhoz simát vennék a többi legyen spirál. Matekból vegyél nagyon vastagat, szükség lesz rá.


Milyen tagozatra mész mert az sem mindegy?

2012. aug. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

Angol tagozatra, de rendes első osztály.:) Szóval nem kéttannyelvű:)

2012. aug. 15. 13:47
 3/11 anonim válasza:
Én mindig mindenből spirálosat vettem.
2012. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, szerintem nekem anno mindenből spirál volt, és teljesen jó volt.

Miért kéne a nyelvtanhoz, föcihez sima füzet? Földrajzóránk úgy nézett ki, hogy 3-4 oldalt diktált Bombay tanárnő.

2012. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én azért nem akarok mindenből spirált venni, mert akkor az túl sok füzet lenne:) akarok pár vékonyat is venni, de nem tudom miből vegyek azt.
2012. aug. 15. 13:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én matekból, magyarból (irodalom,nyelvtan), töriből használtam nagy spiràlt. Kicsi spirált nyelvekre használtam, de csak tavaly (9.-ben a sima kicsi betelt). Esetleg fizikára érdemes még vagy kicsi spirált, vagy nagy nem spirált használni. A többi tantárgy tanárfüggő, szóval jövőre már könnyebb lesz a füzetek beszerzése. (Nálunk mondjuk a föci órákon is sokat írunk, szóval arra sem elég egy sima kicsi, de a legtöbb föcitanárnál meg elég) A többi tantárgyból elég sima kicsi. (bár vannak tanárok akik külön kikötik hogy milyet vegyél) Szerintem inkább vegyél egy pár füzettel többet, mint ahány tantárgy van. Nyugi, nem fog kárba veszni, jövőre is felhasználhatod őket.
2012. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm utolsó!:) Mentek a pluszok:)
2012. aug. 15. 13:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Én irodalomból kis füzetet használok és még az sem szokott betelni, földrajzból se írtunk soha sokat, szóval abszolút iskolafüggő. Ne vásárolj előre! Mikor megtudod kik lesznek a tanáraid kérdezz meg felsőbb éveseket, hogy menyit írnak az adott tanárnál. Ez biztosabb, mint amiket itt írunk, hiszen mindenhol más a szokás.
2012. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben, neked is köszönöm:)
2012. aug. 15. 13:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Látod? Valakinek szinte üres maradt a föci füzete, nekem meg nem volt elég kettő... :)


Szóval szépen bemész szeptember harmadikán (azt hiszem most akkor lesz, mert az esik hétfőre), viszel egy lapot, lediktálják az órarendet, majd másnap össz-vissz viszel 1 füzetet, mert az első órák úgyis az "ismerkedéssel" telik, illetve a tanár elmondja, hogy mit vár el. Igen, itt a füzeteket is megemlíti. :)

2012. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!