Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem háborít fel titeket a sok...

Nem háborít fel titeket a sok fa pocsékolás?

Figyelt kérdés
Megint itt a tanév eleje, a tankönyv egy csomó pénz és a tavalyi mehet a kukába. Szerintem ez nem csak a környezetre és a pénztárcánkra káros.

2012. aug. 15. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit igen, de nem lehet mit tenni, ez a megszokás.

+ Mondjuk mostanában egyre jobban divatba jön a papír újrahasznosítás, ami jó.

2012. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a legtöbb könyv ma már újrahasznosított papírból készül ezért egyetlen fát sem vágnak ki.Legalábbis a nyugati világban.Lehetséges,hogy a 3.világ országaiban még nagyüzemben folyik a fakitermelés és az újrahasznosítást hírből sem ismerik de nálunk ez már nem így van úgyhogy megnyugodhatsz:nem pocsékoljuk a fát.
2012. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem annó az dühített, hogy matekból 4 könyvet is megvetettek, és abból 3-at ki sem nyitottunk. Se csak rendeltek csak rendeltek. Mert kapta a tanár a jutalékot...


Középsuliban szerencsére normális volt a matektanár mondta, hogy ő nem vetet könyve, aki úgy érzi szüksége van rá, megadja melyik könyvet követi ő, vagy ha gondoljuk oda is adja fénymásolásra. (Jajj nem ilyet nem szabad :D )

Egyedül azt mondta, hogy a régi zöld érettségis könyvet szerezzük be, és 4 évig azt követjük majd. ÉS tényleg 4 évig azonos könyvünk volt.

2012. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem még mindig meg vannak a régi könyveim, amik meg nem kellenek, azokat odaadtam a volt sulimnak, szóval én nem pocsékoltam :)

egyedül az érettségire való készülésnél dühített, hogy mennyi papírt használtam el szinte feleslegesen, amit utána ki kellett dobni, na az tényleg rossz érzés volt :S, de muszáj volt készülni az érettségire

2012. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!