Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van értelme így folytatni a...

Van értelme így folytatni a dolgozatot? A ti konzulenseitekkel már volt hasonló?

Figyelt kérdés

Nem ír semmit a konzulensem... :/ Ami azért vicces, mert írta, hogy a héten foglalkozunk a dolgozatommal, de még csak annyit sem reagál, hogy ukmukfuk, pedig ha olyan van, mindig megírja, hogy most éppen nem vagy mégsem ér rá. Miközben facebookra beugrott, tegnap reggel épp az ő "cselekvése" fogadott engem. És remek módon a másik konzulensemtől sincs semmi......


Fél éve dolgozok ezzel, de egyáltalán nem látom most értelmét, hogy folytassam, mert épp a fő-fő részben nem tudok segítséget kérni és én már belülről nem tudom megítélni, min kéne javítanom, a szüleim meg aztán "jó sokat" értenek ehhez... :/ Ti már voltatok így? Hogy lendültetek túl ezen? :/


2012. aug. 16. 03:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg elérni a tanszéken esetleg. Vagy hívd fel, vagy menj be hozzá személyesen.

Lehet amúgy azért nem foglalkozik annyira veled, mert tudja, hogy jó képességű vagy és nélküle is menni.

Le fogod tudni adni ősszel, ez tuti. Gondolom nem állsz rosszul, ha egész nyáron ezzel foglalkoztál. + a konzulens is biztosan segíteni fog, csak nem most... :S Azért neki is fontos, hogy minél több szakdolgozója legyen és a leadott szakdolgozatok minél jobbak legyenek.

Én majd szépen eléteszem augusztusban a kész munkát és várok. Ő sem fogja elkapkodni a választ, mivel neki is minden fontosabb. Persze, ezt meg értem, nincsenek túlfizetve és millió+1 dolguk van, de könyörgök, nekem a diplomám múlik ezen.

2012. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne pánikolj, előbb-utóbb biztos felbukkan!


Az én konzulensem (már 4. éve dolgozunk együtt) is mindig eltűnik és szinte teljesen szabad kezet ad.


Ennek a mi esetünkben az az oka, hogy 1. a tanár úr mindig el van havazva a saját kutatásaival, 2. más tanítványai is vannak 3. + családja 4. órákat tart 5. mindig azt mondja, hogy a saját hibájából tanul az ember, és a legtöbb dolog olyan, hogy majd idővel formálódik, csiszolódik.


Ez egyfelől tök jó, mert teljesen "enyém" a dolgozat, másfelől viszont frusztrál, hogy biztos jól csinálom-e és hogy nincs, aki megmondja, hogy konkrétan mit rontok el és hogy kéne kijavítanom.


Persze, ha valami hatalmas baromságot írnék, tuti javítaná, de eddig szerencsére inkább stilisztikai észrevételezésekről volt szó.


Mindennek ellenére a BA-s és az MA-s szakdogám is 5-ös lett, úgy, hogy az opponenseim is elég szigorúak voltak.


Sok sikert, és ne keseredj el! Majd jelentkezni fog!

2015. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Közben elég szomorú dolgok derültek ki akkor (ennek már három éve). Persze akkor ősszel bocsánatot kért, de kiderült, hogy kihasználta kutatásomat és a témámat (és nem csak az enyémet). Nehéz volt rendezni a helyzetet, de azóta el is felejtődött a történet, mert publikáltam is az eredményeket.
2015. aug. 2. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!