Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF KVIK-en mikor lesz tárgyfe...

BGF KVIK-en mikor lesz tárgyfelvétel?

Figyelt kérdés
Se e-mail-en, se levélben nem írták, és a honlapon sem találok róla semmit infót.
2012. aug. 17. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Óóóó ezt én is szerezném tudni! Most kezdem az 5. félévet, de még semmi.... pedig nekünk aug elejére ígérték... A legújabb infó, h aug. 27 KÖRÜL. Amúgy ha elsős vagy, akkor reghéten (szept. 3tól).
2012. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én PSZK-ra fogok járni, de nekünk azt mondták, hogy majd segítenek nekünk a regisztrációs héten :D
2012. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért akkora segítséget ne várj :) Van egy csomó elsős, nem fognak mindenkinek külön-külön segíteni. Mi is egymagunk intéztük ezt. Szerintem jobban jársz, ha már most felmész neptunba és szépen összeállítod az órarendedet, hogy ne akkor kapkodj.
2012. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most kezdek a kkk-n és nekünk 21-étől lesz tárgyfelvétel.
2012. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!