Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan tudom letölteni az...

Honnan tudom letölteni az idei őszi érettségi vizsgákra szükséges jelentkezési lapot?

Figyelt kérdés
Az oktatási hivatal oldalán kerestem, de ideit nem találtam...Valaki tudna nekem segíteni?
2012. aug. 21. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert még nincs felvételi időszak. Várj türelemmel, és nézegesd a felvi.hu-t.
2012. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még nincs fent az Oktatási Hivatal honlapján, majd a jövőhét

elejétöl lesz fent.

2012. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Felvit nézegethetem, ott szerintem nem is szokott fenn lenni. Nem a felsőoktatási jelentkezési lapra lenne szükségem, tudom hogy az majd csak februárban lesz elérhető.

Engem az őszi érettségi vizsgákhoz szükséges jelentkezési lap érdekelne.


Jövőhéten? Jó, nézegetem én folyamatosan, de érdekes hogy még nincsen fent, mikor a jelentkezési határidő szeptember 5-e.

2012. aug. 21. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem is kéne a jeletnkezési lap de én sem találom. Te megtaláltad már??
2012. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. A héten bementem a megyei kormányhivatalba, ott érdeklődtem. Azt mondták, hogy még sajnos nem működik a szoftver, így nem lehet még jelentkezni, de hogy nézegessem az OH honlapját, mert a napokban biztosan fent lesz majd a jelentkezési lap. Úgyhogy elvileg majd fent lesz, de hogy mikor, az jó kérdés.
2012. aug. 25. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!