Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vészhelyzet az egyetemmel...

Vészhelyzet az egyetemmel kapcsolatban? Segítség

Figyelt kérdés

Ma van kurzusfelvétel és addig minden világos, hogy a kötelező tárgyakat felveszem, de az ETR nem jelzi sem a szabadon választható sem pedig az "egyéb" felvehető kurzusokat.


A kötelező tárgyaim összeadott min. kreditértéke 27. Ez elég? És ha nem elég akkor hogy szerzek többet? Lesz még később is kurzus meghírdetve és akkor veszem föl?



2012. aug. 22. 19:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Akárhogy keresem sehol ne mtalálom hogy mennyi a félévenkénti minimum teljesítendő kreditérték, pedig átfutottam az egyetemi értesítőt is.
2012. aug. 22. 19:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik suli melyik szakja. Utólag nálunk csak 6000Ft/tantárgyért lehet felvenni.
2012. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
SZTE TTIK molekuláris bionika alapszak.
2012. aug. 22. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk TTIK-soknak holnap van a tárgyfelvétel, nem ma.

[link]

Ekkor veheted fel az adott évbeni kötelező tárgyaidat.


A szabadon választhatókat 28-án veheted fel, a tesi+ nyelvet pedig 30-án...


Azt te tudod, hogy milyen a tanterved és elég-e a 27 kredit, a 30 az ajánlott félévenként, én mindig többet veszek fel, hogyhja nem sikerülne, akkor ne legyen olyan kevés

2012. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Infósoknak itt vannak a szabadon választhatóak: (BSZ_VAL) BA/BSc Szabadon választható - erre rámész és felugró ablakban mutatja miket választhatsz.


Nekünk infósoknak 30 kredit kell MINIMUM az év végére, csak ajánlott a 30 kredit/félév ha jól értelmeztem a dolgokat.

2012. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is rájöttem hogy nem tagnap volt a kurzusfelvétel, nagyon jól ki is röhögtem magam :)


Köszönöm szépen a válaszokat :)

2012. aug. 23. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!