Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Okjs képzésen is van évnyító?

Okjs képzésen is van évnyító?

Figyelt kérdés
Gimi után nem vettek fel Egyetemre ezért beiratkoztam okjs képzésre.Mennyivel másabb ez egy gimitől vagy egyetemtől?Van rendes osztályközösség vagy erről ne is álmodjak?Van évnyitó?
2012. aug. 26. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rendes nappali középsulis OKj-n vagy akkor igen,ugyan az mint előző évekbe,végül is középiskola.Van osztály,of,osztálypénz,kirándulás :) gyakorlatra is menni kell persze.De van különbség is:itt már úgymond felnőttként kezelnek.tehát vigyázni kell a hiányzásokkal,mert ha eléred a plafont simán kiírnak,nem lesz semmilyen procedúra,csak az elbocsátó szép üzenet kapod kézhez.....
2012. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom h ez középiskolának számít-e .. sztem nem..:/ (Magyar üzletemberképző)--> A neve megtévesztő és nem üzletembereket képeznek :D Erről tudsz/tudtok valamit?

Köszönöm a választ.

2012. aug. 26. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!