Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Testnevelési egyetemről pár...

Testnevelési egyetemről pár infót szeretnék megtudni. (? )

Figyelt kérdés

Jövőre odaszeretnék jelentkezni, de nem tudok róla olyan sok mindent!

Mennyire kitétel az, hogy valamilyen egyesületnél sportoljak. Régen sportszerűen sportoltam, de már abbahagytam, ez baj lehet?

Ja, és a SE oldalán találtam olyat, hogy motivációs levelet kell írni. Az milyen? El is kell mondani a tartalmát vagy csak ők elolvassák és kész!

Bocsi, de nem sokat tudok róla.

Azt mondják sokan, hogy nehéz oda bekerülni, mi benne a nehéz? A fizikai alkalmassági részre? Ott mit kell csinálni?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. aug. 27. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jövőre egyetemre akarsz menni, akkor meg kell tanulnod tájékozódni. A hivatalos honlapon ott van minden információ:

[link]

A motivációs levélben pedig azt kell leírnod, hogy miért szeretnél oda járni, mik a céljaid, terveid stb...

2012. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!